| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati gasi pestisorul de aur ce ia-ti cere?(3 dorinte si fara dorinte de genul ``Inca 3 dorinte``)?

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna, cu toti stim ca nu exista asa ceva, dar prin absurd, as cere doar sanatate, daca ai acest lucru, restul vine de la sine, nu ai sanatate, lasi totul si ce folos? deci sanatate ca e mai buna ca toate, bine voua tineretului vi se pare ceva iesit din comun, dar daca stai sa gandesti, ai da dreptate ca ceia ce cer e mai buna ca toate.nu?:d o zi bunawave

| RoXxy a răspuns:

1 Sa ne dea sanatate mie si la toata familia
2 Sa ne dea liniste, pace si intelegere
3 Ultima ramane pentru mai tarziurolling on the floor

| b0gd4nn a răspuns:

Doar una as avea de spuslaughinglaughing Sa fiu cu fata ce o iubesc day dreaming

| Andreea4509 a răspuns:

Prefer doar una: sa dispara cocalari si tiganii! happy