| Alexaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Daca te`ai intalni cu pestisorul de aur si ti-ar cere 3 dorinte. care ar fi acelea?batting eyelashes

ce v-ati dori cel mai mult?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Daca mi-ar cere pestisorul de aur 3 dorinte, probabil toate ar fi legate de familia lui mare de pesti (de pestisorul argintiu, de bronz, de platina, s. a. m. d.). oh go on Iar daca totusi eu as fi cea, care i-as cere 3 dorinte, acelea ar fi: Sanatate, Fericire si O bagheta magica.winking rolling on the floor

| Bacemi a răspuns:

1. Sa gasesc niste prieteni deosebiti.
2. Sa gasesc o fata deosebita si sa traiesc o poveste de iubire nemuritoare.
3. Sa pot calatori oriunde doresc.

| cornel a răspuns:

1 sanatatea la toata lumeahappy
2 sa fiu impreuna cu iubita mea pana la adanci batraneti
3 sa treaca repede 2 anihee hee

| KlaudyaAddha a răspuns:

1. Sanatate
2. Fericire in viata
3. O familie iubitoare

Cred ca sunt printre cele mai realiste dorinte. Daca s-ar implini ele...

| Artemiss a răspuns:

Decat sa astept sa apara pestisorul de aur, daca apare, mai bine lupt sa-mi implinesc singura dorintele.

| StopTheWar a răspuns:

1.Sa fie sanatoasa toata familia si prietenii 2.Sa am noroc 3.Sa fiu bogat...happy dar tu ce dorinte ai avea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1)Sa fiu din acelasi oras cu iubitul meu, ca nu mai suport!
2)Sa nu mai existe boli!
3)Sa le bage cineva mintile parintilor mei si sa ma dea la box ca nu a murit nimei din asta.