| supradozadenebunie5 a întrebat:

Daca ati gasi pestisorul de aur care ar fi cele trei dorinte?

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sanatate mie si familiei mele, banii necesari sa-mi achit bancile si viata cat mai lunga

| Nightfall a răspuns:

Presupunand ca fiecare dorinta in parte n-ar putea privi mai mult decat o singura persoana si n-ar putea cuprinde mai mult de o singura cerere, atunci cele 3 ar fi asa:
1. Eu sa nu mai imbatranesc deloc, incepand din clipa respectiva
2. Persoana pe care o iubesc cel mai mult sa nu mai imbatraneasca deloc, incepand din momentul respectiv
3. Persoana pe care o iubesc cel mai mult sa nu se imbolnaveasca niciodata

| Musique a răspuns:

1.O bibiliotecă mare mare, plină cu romane de dragoste.
2. Ceai, biscuiți și ciocolată.
3.Să nu mă îngraș de la atâta ciocolată.

| Melancolică a răspuns:

Să văd cum este moartea măcar pentru 5 minute, să am parte de sănătate şi nu în ultimul rând noroc în tot ce-mi propun happy.
Baftă!

| Wøodenpints a răspuns:

Eu vreau doar una singură: Nemuritor la vârsta pe care o am în prezent. Dacă am asta, chiar nu-mi mai trebuie nimic altceva. Voi avea timp de toate.

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

-Doar una:
-Sa aflu adevarul
din spatele
cortinei.

| BlackEyedGirl a răspuns:

1. sa stiu ce gandesc vreo 3 persoane despre mine
2. sa mi se rezolve defectele de sanatate.
3. sa fiu mai tupeista

| Antoniacopiluța a răspuns:

Bunăăă!
1.Să fiu sănătoasă
2.Să termin cu bine scoala.
3.Să mă pun singură pe picioare.

Sunt mai multe dar ai cerut doar 3.
O zi placutăă!

| supradozadenebunie5 explică:

Eu mi-as dori sa fiu nemuritoare
Sa aud tot ce gandesc barbatii
Sa-mi aduca lampa lui aladin

Răspuns utilizator avertizat
| VreauSaRad a răspuns:

O SINGURA DORINTA AS AVEA.

Sa-mi indeplineasca toate dorintelebig grin!

laughing

| MoldoveanMicutz a răspuns:

1.Casa.
2.Familia sanatoasa.
3.Un lucru platit.