| marrylove a întrebat:

De cateva zile incerc sa gasesc telefonul perfect pentru mine, dar nu am gasit pana acum nici unul pe placul meu.Ma puteti ajuta?
Caut un telefon cu Touch Screen, camera de minim 3 MP, sa aiba jocuri... Mp3... Daca se poate, cu cablu de date inclus.
Sa fie cat de cat subtire, si dsponibil si pe alte culori in afara de negru sau gri. Pret pana in 500 lei

8 răspunsuri:
| Madalynna a răspuns:

Eu am Samsung GTS-5230 si are tot ce vrei u si mai multe eu am pe negru dar am vz si pe visiniu roz si mai multe culori
mai e Samsung galaxy
Samsung corby
Nokia 5800
lenova i60
Samsung S5260 Star II
si mai sunt multe
bafta la gasit telu perfectwinking

| andrutz4 a răspuns:

Pai.eu am un Nokia c6 si e foarte bun...are touch si tastatura dintr-o parte

| Carla12 a răspuns:

Eu mi-am cumparat de la Germanos un LG KP 502 mov [este si pe negru] are tot ce ai mentionat mai sus si costa 430 lei
Cauta pe net pentru mai multe informatii! Incerca'l!

Fundita?batting eyelashes

| Elena5874 a răspuns:

Pai eu am un LG gs290 e pe albastru are camera de 2 mp dar face foarte bine big grin sper ca te-am ajutatwinking

| cristibogaciu a răspuns:

Samsung s5230, Nokia x3, Vodafone smart, LG cookie fresh

| Isaa96 a răspuns:

Samsung Corby, LG cookie fresh, Samsung galaxy S sau mini... si vreau fundita

| gabriella_4367 a răspuns:

Samsung corby, Samsung galaxy sunt exact ce cauti u si nu costa mult cam 300 lei si iti da 3 fete colorate la el :-) Funda?