| stefyk97 a întrebat:

Recomandati-mi niste telefoane touch screen, mai noi, care sa aiba si internet, cablu de date, card de memorie inclus, camera de 3 sau mai multi M. P., sa aiba touch screenul bun, sa nu se blocheze cand intru pe net...Deci, sa aiba facilitati, nu ca altele...Si cu link happy Fie pe abonament, ori pana in 70 euro.

2 răspunsuri:
| StefanStyle94 a răspuns:

Am un HTC Wildwfire si sunt foarte multumit. Un alt telefon bun e Nokia 5230 si mai sunt o gramada de Samsung-uri bune cu touch screenwinking

| teutzadragutza a răspuns:

Poti sa-ti iei i phone 4 cu abonament...