| Fup a întrebat:

dupa multe intrebari puse si pe acest site si pe altele despre tot felul de rase de caini,am hotarat sa-mi iau un Boxer.Desi nu stiu nici un crescator care imi va garanta ca puiul a fost bine intretinut, si are toate actele in regula ( pedigri-ul ) si vaccinurile facute (depinde de varsta ).Daca puteti sa ma ajutati sau stiti pe cineva. Daca se poate sa fie din jud Hunedoara daca nu este bine si din alte judete. Sa mentionez ca puiul va fi dus la un veterinar inainte ca plata sa fie facuta.

1 răspuns:
| Naomi_Nao_1997 a răspuns:

Buna Fup! Canisa Teodora Boxers este singura cea mai buna din Romania. Pretul este de crescator, cainii au pedigree si tot tacamul, dar intra pe site si convinge-te!