| ladyalexan a întrebat:

Eu astept ca hamsterita mea sa faca pui, dar nu stiu daca este posibil deoarece femela este pitic campbell iar masculul este sirian.Sunt slabe sanse, dar eu astept.Se pot imperechea hamsteri de specii diferite? funda!happy

Răspuns Câştigător
| NarutoFan134 a răspuns:

Imi pare foarte rau sa te anunt, dar daca sunt rase diferite nu pot face pui, altfel daca ii fortezi vor muri si nu cred asta.
Asa daca vrei sa faca pui trebuie sa ai doi hamsteri de aceeasi rasa.:-)

1 răspuns:
| GutuvanMorgan a răspuns:

Lasa-i o perioada sa se mai cunoasca, asta daca nu s-au cunoscut deja. S-or motroci si ei la un moment dat happy