| Noah21 a întrebat:

Am mai multi hamsteri si as vrea sa ii imperechez.Dar femela e cu cateva luni mai mare ca masculul, ma rog masculul pe langa femela e inca pui si as vrea sa stiu cand i-as putea imperechea si daca e in regula daca masculul e mai mic

2 răspunsuri:
| blackann a răspuns:

"am mai multi hamsteri* si as* vrea sa ii* imperechez. dar femela e cu cateva luni mai mare decat* masculul. ma rog, masculul, pe langa femela e inca pui si as* vrea sa stiu cand i-as putea imperechea si daca e in regula daca masculul e mai mic."

invata sa scrii in primul rand si in al doilea rand se vor imperechea oricum cand au ei chef, nu conteaza varsta. evident ca daca el e minuscul si ea e imensa nu o vor face pentru ca dpdc fizic e i mposibil. lasa-i in aceeasi cusca si o sa te trezesti tu cu pui la un moment dat.

| Noah21 explică (pentru blackann):

Imi pare rau ca nu scriu corect dar eu pana acum vorbeam in Portugheza gen traiesc inca in Portugalia doar am vin in Romania la parintii mei. In legatura cu hamsteri am incercat sa le las impreuna dar tot se bat si trebuie sa le pun in custi separate am doua femele si una dintre ele era gravida cand am luat si nu stiam si a facut 6 pui una a murit si acum 2 zile am separat pui ma rog baieti am 2 baieti si 4 fete 5 cu mama lor si cu femela cealalta as vrea sa las impreuna dar tot se bat mai alesc daca masculul se urca pe ea