| Camataru1235678 a întrebat:

In august merg la mare dar nu stiuvunde la Costești sau la eforie nord?
Dati mi si niste hoteluri LAnga plaja (300; 200; 1000) m etc pretde la 170 de lei in jos.
Dati mi si niste vdeoclipuri cum e pe strazi etc. Va roo g repede dau funda plus vot
P.S. Scuzați categotia

2 răspunsuri:
| mariesprouse a răspuns:

Eu recomand Eforie Nord si hotelul "Delfinul" sau "Steaua de mare" (sunt gen unul dupa altul) si doar mergi putin, traversezi si uite plaja :3

| mariesprouse a răspuns:

Si iti recomand sa mergi in august fiindca atunci prinzi preturi bune (eu am mers la o pensiune si am dat 100 lei/pe noapte)