| Rock2000 a întrebat:

Baii lume :O Maine merg la mare. in constanta si` pana acum am fost numa` in Eforie Sud. A fost cineva in Eforie Nord? Cum ii? :-s Is carusele faine? >: Si plaja ii curata? :-s Ca la Eforie Sud ii prea frig. Cod rosu... Dau funda ^.^ [ scuzati categoria rolling on the floor ]

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| KiNg26 a răspuns:

Auzi apa e foarte curata am fost anul asta e foarte cald nisipul e curat e frumos! Auzi sa-ti iei crema de soare soarele e fierbinte