| βÚβÚ a întrebat:

happy In curand o sa am un motan (o sa fie negru xD) si nu stiu ce nume sa ii pun, m`am tot chinuit sa gasesc ceva dar imi trec prin minte nume de pisici, nu de motani.Ma puteti ajuta? Multumesc >big grin

Răspuns Câştigător
| BOGDAN a răspuns:

Hi... uite aici. alegeti un nume. nu stiu ce ti-ai dori mai mult,,, http://www.pufulici.ro/nume-de-pisici/,,, i am the winnnerrrr :D

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tom, fenix, pisi...

| Iuly006 a răspuns:

Eu ti-as sugera Felix...stii ca era un desen animat cu un motan negru pe nume Felix happy

| Ambassaderåd a răspuns:

Hades smug, Michel happy, tomy, tom, Seth, Blacky, Tiger, Pantera

| Crisyy a răspuns:

1. Max
2. Jake
3. Buddy
4. Bailey
5. Sam
6. Rocky
7. Buster
8. Casey
9. Cody
10. Duke
11. Charlie
12. Jack
13. Harley
14. Rusty
15. Toby
16. Murphy
17. Shelby
18. Sparky
19. Barney
20. Winston

Puff
Puffy
Pum-pum
Paddy

Moty
Moth
Morgolth
Mordor
Motanel
Muddy
Moody
Muff
Muffy
Muffin
Moo-shoo

| lory_7532 a răspuns:

Tomi
ţiţi
pilu
pipo
moţi
jimi

altele nu situ. funditabatting eyelashes?

| anitta92 a răspuns:

Gino, toni, tomita,... sunt mai multe daca vrei imi dai fundita daca nu nubig grin

| alissu a răspuns:

Tommitza, Tommy, Tomas, Mike, Negrut, Darky, ...etc big grin

| Ella_1266 a răspuns:

Buna.
Ce frumoslove struck
Tim, Tom, Tommy, Sam(de la Samantha), Blacky, Ziggy, Jody, Eddy, Lazy, Nino, Nicky, Alejandrolaughing, Amadeo, Bazil, Eric, Benny, Dog, Chase, Cash, Ellaraised eyebrowslaughing, Eddie, Hansel, Joe, Matzlaughing.
Sau poti sa ii dai nume straine(chineza, italiana, etc.) care sa insemne ceva. Ex:nero= negru in italiana.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bruce Melvin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tommy, bobita, oscar, tanu, lord nu stiu vezi si u pe al meu il cheama tommy