| ♥•ßyencuţa•♥ a întrebat:

Am un motan, e mic si negru. Are o luna si o saptamana si nu stiu ce nume sa ii pun. Ma puteti ajuta cu niste idei de nume? Cu cat mai multe, cu atat mai bine.

Răspuns Câştigător
| AndiNyctophilia a răspuns:

Salut, si eu am un motanel negru de vreo 3 luni. Poti sa-i spui Blacky, Tom, Sebastian, Sabbath,Salem, Midnight, Twilight, Cocolino, Puffy, Mau, Cake, Cookie, Jaguar, Moon, Soul, Bombay, Abanyx, Devil, Sam, Samson, Bestiuta, Bijou, Whiskers, BoBo, Sunshine, Miles,Magic, Honey, Sugar, Plum, Mystery, Coffee,Cairo, Caramel, Cinnamon, Egipt, Anubis:)
Poti sa cauti si aicihttp://www.pufulici.ro/nume-de-pisici/index.php?s=nume&p=33

11 răspunsuri:
| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Buna! Uite aici o lista lunga de unde sa alegi:
http://animale.acasa.ro/......12823.html

Pa,pa!

| XxDulcikaKrisyxX a răspuns:

Poti sai pui numele Moti imi aminteste de motanul prietenei mele cele mai bune sau Felix sunt foarte dragute aceste nume

| fratiikaramazov a răspuns:

Mitzu, Negrila, Vovo, Blacky, Negrut, Taz, Soso, Mucky, Zuzu

| BlueStar12 a răspuns:

Mitzu,Negrutzu,Tippy

| Smekerutzul a răspuns:

Si eu am un motanel negru de 2-3-4 luni si il cheama tomita(tomyta)mai am o pisica tot 2-3-4 luni pe care o cheama mita(myta)

| Motzuletzz a răspuns:

Tommy,Sunny,Teddy
nu stiu vezi ca gasesti pe net

| hardilau29 a răspuns:

Pune-i numele inimiuţa sau whisky. Am avut si eu doua pisici cu numele astea.

| ComanAlexIoan a răspuns:

Bombonel sau Felixutu tongue sper sa-ti fie de folos

| SeniaEloiss a răspuns:

Toby,Murphy,Buster,Enzo,Pufy,Yuly,Flopy,Bitzi,Buf,Eddy,Shobo,Muffy,Flafy,Natty,Sparky,Rocky/Rock,Max,Zuzu.

| vladutzi011 a răspuns:

Sau ca tot e negru, Negrisor, eu mi-am numit pisica albisor ca e alba.

| Akikaidofan24 a răspuns:

Pentru pisoiasi numele care incep cu M sunt cel mai usor de retinut! Ceva de genul Miau!