| OANNA31110 a întrebat:

M-ar putea ajuta cineva, as vrea sa adopt un catelus ca acesta de mai jos..acum cateva zile a murit calcat de o masina :( si am nevoie de un prieten nou care sa ii tina locul.

http://uploadimage.ro/......viewer.php

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Off..iti inteleg perfect durerea, si catelusul meu de la avatar a fost lovit de un nemernicstraight face
Este dureros.
Incearca sa cauti prin cunostinte/ziare/google si chiar prin centrele de adoptie.
O seara frumoasa sa aihappy

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ucis de roțile unei mașini? sad
Încearcă să te duci la un adăpost, sunt sute de cățeluși, care-și caută un prieten, iar acolo, singura lor destinație e moartea. Salvează de acolo un suflet, dacă tot ești un copil milos. Du-te cu unul dintre părinți, nu singură, și alege-l pe acela, pe care, simți că ar avea, o enormă nevoie de tine. Deși, sunt sigură, toți vor da năvală în calea ta...straight face Iar norocosul va fi al tău...
PS. Îmi pare rău că ți-ai pierdut, zilele trecute, micul prieten.

| GarfBotic a răspuns:

Ar fi frumos sa mai adopti un catelus, daca simti ca esti pregatit, dar ai grija nu mai iasa in strada...cel mai bine este sa ii faci un tarc mai mic in care sa stea cand nu esti acasa