| denymar a întrebat:

Hey TPU.
Stie careva un site de pe care poti sa comanzi si comanda sa o primesti rapid?

7 răspunsuri:
| kaTTsu a răspuns:

De ce pupati eMAG-ul? Emag e o firma de umplutura, nu e chiar asa cum spun toti, am multe comenzi de la ei si sincer ma nemultumeste faptul ca primesc foarte greu comanda de parca ei imi dau bani mie nu eu lor, plus faptul ca nu isi verifica lucrurile, asta ma deranjeaza, am comandat o placa de baza un procesor si 2 memorii ram, placa de baza avand probleme, sun la ei si un imbalsamat pe nume George ma ia la per-tu si imi spune ca nu e vina lor ca nu functioneaza, ca de parca eu eram un retard mintal si nu stiam sa conectez o placa de baza, apoi spunandu-mi ca sa vin cu placa de baza la ei in crangasi, am ramas uimit cu 1 zi inainte am vorbit cu o d-soara care a fost foarte amabila spundu-mi ca imi poate trimite un curier sa ia placa de baza si sa o duca la service si nea georgica asta imi spune dupa... asta e nu e problema mea ca nu functioneaza, vi cu ea in crangasi sau completezi formularu de returnare, imi vorbea de parca eu eram un pustan si de parca nu eu am fost ala de a spart 2.500 de lei in 7 zile cu magazinu lor.

| Grimmjow69 a răspuns:

Cam ce ai vrea sa comanzi, componente pc, haine, acesorii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Iti recomand acest site,
Www.hainefashion.ro/‎
Sunt de incredere din cate am auzit.
Te pup!

| ligiligi a răspuns:

Buna!
Daca vrei sa comanzi tablete, laptop, calculatoare, huse si sa iti vina FOARTE repede iti recomand Emag.E o firma serioasa si iti primesti comanda foarte repede.Eu mi-am comandat un laptop, o tableta, husa, telefon si mi-au venit in 2 zile. Daca sunt Craciunul sau Pastele iti face reducere pana la 3 milioane. Daca e mai putin de un milion livrarea se plateste daca e mai mult de un milion nu.

| gaby5995 a răspuns:

Emag