| Robyeu a întrebat:

Stie cineva de unde pot adopta caine de rasa beagle in Slobozia, Ialomita? Multumesc anticipat! Ofer funda!

5 răspunsuri:
| adelinna21 a răspuns:

U vei gasi niciodata aceasta rasa sa o adopti.pentru ca nimeni nu o va da degeaba.beagle este o rasa cautata si destul de scumpa.este o rasa destul de galagioasa.eu am vrut caniche si nu am gasit.dar pana la urma prietenul meu mi-a cumparat un shar pei.mai bine te-ai gandii la o alta rasa

| Robyeu explică (pentru adelinna21):

La un pechinez ce zici as avea sanse?

| adelinna21 a răspuns:

Chiar cele mai mari sanse..sunt foarte multi oameni care vor sa dea pichinezi si degeaba..intra pe tocmai.ro zilnic sau mercador.ro sunt foarte multi care pun anunturi

| AlexTroll a răspuns:

Poti intra pe niste site-uri si selectezi orasul, judetul tau.de exemplu mercador.ro,adoptiicaini.ro,animallifr.ro etc

| Daniel_Condulet_1997 a răspuns:

Pet shop...