| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi postere One Direction in Pitesti? Sau daca exista agende sau alte obiecte (in afara de tricouri) cu 1D?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine du-te si impusca-te, pustoaico

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Impusca-te tu, fetita! Daca nu-ti place intrebare sau nu vrei sa raspunzi, ce cauti aici?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daca nu voiam sa raspund nu mai dadeai comentariu. Oricum am tot dreptul sa fiu aici
Presupun ca un raspuns ca asta vine de la o copila de 9 ani care abia si-a bagat internet. Si ca sa stii, prost spus "fetita"

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

In primul rand, am 12 ani si stau pe net de cand ma stiu. In al doilea indiferent cat de mica as fi tot voi fi mai inteligenta decat tine. Plus ca tu pari a fi genul acela de persoana inculta si tupeista care sta cu orele pe net si nici macar nu stie sa vorbeasca corect gramatical. Iar in al treilea rand am spus fetita pentru ca as fi incalcat regulamentul TPU daca ti-as fi spus exact cum meritai. Deci hai sa nu-ntrecem masura, zic.
P.S. Ca sa fiu draguta si sa lamuresc incultii ca tine, Exact cum meritai inseamna proasta, sau idioata sau orice alt sinonim potrivit. Sper ca stii ce-nseamna sinonim. tongue

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Stai sa vad daca am inteles: tu zici ca stai pe net de cand te stii si dupa imi zici mie ca cica eu stau cu orele pe net? Si ce treaba are timpul pe care il petreci la calculator cu subiectul din intrebare?
Tu spui de mine ca eu nu scriu corect gramatical fara sa te uiti ca si tu ai facut o gramada de greseli, si pun pariu ca inainte sa trimiti raspunsul l-ai corectat de 10 ori.
Daca ai cauta in DEX cuvantul "retardat" ai vedea ca e sinonim cu "fan one erecsan".
Prin alea 3 cuvinte care vroiai tu sa le spui te-ai descris perfect pe tine.
Si nu mai pot eu ca ai tu 12 ani, pentru mine tot o pustoiaca mucoasa ramai. Vai, mi-a spus o rasfatata penibila ca sunt tupeista si inculta, acum chiar ca n-o sa mai dorm la noapta gandindu-ma ca un copil prost crede asta despre mine.
Trezeste-te la realitate, esti doar o alta fana proasta a unor gay. Si ca fapt divers, daca pui un tongue la final nu schimba nimic.
Poate ca te crezi dura, da' pun pariu ca fata in fata n-ai putea sa spui nici macar un cuvant.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cel mai intelept cedeaza.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cel mai intelept? Nu vad care e legatura cu tine. Si felicitarea aia cu "sper sa te vindeci de prostie" trebuia sa ti-o trimiti tie.

| CălinPL a răspuns:

Revista bravo.