| AlinaOneDirection a întrebat:

Știe cineva la ce magazine pot gasi tricouri cu One Direction în Timișoara?

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

Decat sa cauti un astfel de tricou,care poate sa coste cat nu face, mai bine il imprimi tu.
Cumperi cateva coli de transfer de la libraria Diverta(sau din alta parte), si scoti imaginea la imprimanta.Aceasta imagine va trebui sa fie printata in"oglinda", lucru pe care il vei seta din calculator.Pe urma,asezi coala de transfer cu printul(imaginea) pe tricou,si presezi cu fierul de calcat, foarte incins(fara aburi), timp de 20-25 sec.La final,desprinzi usor coala de pe tricou.
ATENTIE-Inainte sa te apuci de lucru, e bine sa faci cateva probe pe niste bucati de material textil, asemanator cu cel al tricoului.Asta,ca sa poti verifica timpul optim de transfer.Iar fierul de calcat il muti din cand in cand, pe toate portiune colii de transfer, nu se tine numai intr-un singur loc.

2 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

In loc sa cumperi ( cred ca nici nu gasesti in Timisoara) poti personaliza un tricou simplu cu o fotografie One Directionwinking

| XHHHX a răspuns:

Poti sa personalizezi dar cred ca gasesti in Mall dar nu sunt sigur m, oricum si eu sunt din Timisoara