| DanielaMe a întrebat:

Stiti, cam cat ar costa o chitara? Nu electrica, clasica. Mersi mult!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tocmai ce mi-am cumparat una si am dat pe ea 150 de lei (un milion cinci sute)
Nu trebuie sa iti cumperi una pe care sa dai 10 milioane ci trebuie sa te pricepi la alegerea acesteia.
Eu te sfatuiesc sa rogi pe cineva care se pricepe sa iti cumpere una.
A mea este exprem de buna si nu a fost deloc scumpa

7 răspunsuri:
| fuckThisLife a răspuns:

In jur de 3-4 milioane, lei vechilaughingdaca vrei sunt si mai schumpe. urca de la 5 la 10 mil, si mai mult, depindehappy

| AndiNyctophilia a răspuns:

Buna, am si eu, a mea a costat vreo 370 leihappy Husa e 34 de leihappy

| cosmincuriosu97 a răspuns:

De la 189 lei pana la 1052 lei sunt si la 250, 300, 350,450,600,500 in jur de astea

| ady98 a răspuns:

In jur de 200 lei

| JustRRevenge a răspuns:

De la 200 lei in sus.

| DeeJayInTime a răspuns:

1000lei am eu una

| ciucalata100 a răspuns:

Aaaa... chitara fratelui meu a costat ca 300 lei