| Rioko a întrebat:

Chitara clasica sau chitara electrica?

9 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Ambele

| Woodenpints91 a răspuns:

Electrică!

| Kesariona a răspuns:

Depinde de stare...

| Bleed a răspuns:

Chitara electrica.

| Mitsuri10 a răspuns:

Eu cred ca ambele sunt oky.Adica depinde de starea ta sufleteascawinking.

| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Chitara clasica face muzica adevarata(iti spun din proprie experienta)
dar si chitara electrica e buna desi e mai greu sa o "intelegi"big grin

| vali1985 a răspuns:

Chitara electrica e mai buna dar si scumpa.

| Notyabusinessm8 a răspuns:

Electrica!

| alymitu a răspuns:

Depinde daca stii deja sa canti sau nu la chitara. Pentru a invata este mai buna cea clasica. Daca deja stii sa canti ti-o recomand pe cea electrica.Bineinteles depinde si de stilul pe care vrei sa-l canti. Sper ca te-am ajutat!