| PepsiGirl a întrebat:

Sunt la mare și am găsit o pisica frumoasa! Dar nu știu dacă sa o păstrez și sa o duc acasă. Sa o păstrez?

Răspuns Câştigător
| Fhhgafata a răspuns:

Dacă îți place de ea și părinții te lasă, și dacă crezi că poți avea grija de ea o poți păstra.
Cumpără-i și o jucărie, pisicuțelor le place sa se joace mai ales daca e pui.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pastreazo,are si ea un suflet

| anonimg a răspuns:

Daca stii ca nu poti avea grija de ea acasa, atunci poti anunta sa o ia protectia animalelor din zona respectiva.
Aici http://www.adoptiicaini.ro/......constanta/ gasesti 3 asociatii pentru protectia animalelor din constanta.

| CleanHeart a răspuns:

Nu o lasa daca iți place
I-ao acasă o zi bună! happy

| Otto19 a răspuns:

Da, un animal te face un om mai bun, dar trebuie sa te gandesti ca trebuie sa ai grija de ea, succes.

| mimi a răspuns:

E greu sa tii o pisica. Ea are nevoie de afectiune, de dragoste, de joaca. Nu e o papusa ca in caz de ceva sa o arunci. Daca nu ai destul timp, sau daca ai si alte animale in casa mai bine sa o duci la un azil, dar trebuie sa stii ca pe langa necesitati o pisica iti poate oferi multe. Ea te poate iubi necontenit si poate fi prietena ta. Ea va fi cea care va fi mereu langa tine, care te va alina cand te vei simti singura. Inchipuie-ti ca o sa fii adult, o sa fii independenta, dar cand o sa vii acasa o sa te intalneasca acest ghemotoc pufos de blana. Daca stii ca ai conditiile necesare si nu o vei lasa niciodata, ia-o. Crede-ma, nu o sa regreti niciodata.

| NatiNatalia10 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaa. Poti salva o viață. Du-o acasă.

| Adytzu64 a răspuns:

Doar daca nu are casa, ia-o.