| yooady a întrebat:

vreau sa imi dati si mie un nume de catelus .....de fata. primul raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O poți striga Bety. Să-ți trăiască.
Pa, pa.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bella e cel mai bun nume pentru un câine!

| Forev3rAlone a răspuns:

Becky,Bella,Bel`s,Isa,Lady,Winny,Lulu,Lili
Acum tu alegi care iti place.Eu am avut o catelusa numita Bella, si imi placea mult cand o strigam!♥

| yooady explică (pentru Forev3rAlone):

multumesc dar pana acum mie nu mi-a aratat comentariul tau si i-am dat funda lui legiuitoarea. imi pare rau

| Forev3rAlone a răspuns (pentru yooady):

Nu-i nimic.Nu dau raspunsuri pentru funda ci pentru a incerca sa ajut.winking

| yooady explică (pentru Forev3rAlone):

Ok

| yooady explică:

Multumesc.asa o va chema......bety.

| xRRRainbow a răspuns:

Puffy, Luna, Milka, Lara, Danna...

| Alexandra_Sonia_1997 a răspuns:

Eu am un labrador de patru luni, mascul. Il cheama Hector, cred ca este cel mai potr nume.