| KinderBeeeib a întrebat:

love struck poate unii ma stiu din nenumaratele mele intrebari despre papagalii amorezi (agapornis) si va mai pun inca una big grin :

-Ieri am fost la animax real, Constanta si am vazut custi destul de frumoase pentru papagali si m-am uitat si de papagali si pe gemulet era o eticheta cu Papagalii amorezi (agapornis) care costa 130 lei,nu mi s-a parut ceva iesit din comun doar ca atunci cand am vazut papagalul am oftat... era amarat,ii lipseau cateva pene de sub gat, era galben si nici pereche nu avea si era foarte slab.

Intrebarile:
-Cum vi-se pare pretul? (Motivati)
-Stiti niste pet-shopuri calumea in Constanta ( si intr-un mall se poate)
-Si daca aveti agapornis ce ii dati de mancare.de unde l-ati luat si cat ati dat pe el?

Răspuns Câştigător
| Alecsander98 a răspuns:

Iti dau un sfat. Eu l-am luat pe agapornisul meu de la un crescator cu pretul de 70 de lei. As zice sa te duci sa te interesezi cat face un agapornis de la un crescator.
De mancare le poti cumpara mei si o punga de seminte si le amesteci.
In legatura cu pet-shop-urile, eu sunt din Satu Mare si nu am cum sa-ti spun.
Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| DiamantulAuriu a răspuns:

Pretul este bunisor

| crys23 a răspuns:

Destul de bun pretul zic eu