| IoIo123 a întrebat:

Hey! Trebuie să primesc un cățel de talie mica(bichon) si nu stiu ce nume sa ii dau. Dacă mă puteți ajuta sa îmi spuneți și niște lucruri pe care trebuie să le stiu despre îngrijire și altele si pe care trebuie sa le respect. Va rog sa imi raspundeti cât mai repede! Va mulțumesc!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| reberebe18 a răspuns:

Buna trebuie sa ii faci neaparat deparazitarea si vaccinarea pentru ca o sa vina caldura si o sa apara tot felul de boli si microbi ce il pot afecta. trebuie sa ai mare grija de el sa ii arati iubire si afectiune si sa te joci cu el.
daca e baiat: Dodo Yoyo Billy
daca e fetita:Cora Maya Lesy