| ιмnoвeαυтιqυeen a întrebat:

Hey! Vreau sa imi iau un caine. Prin 18 decembrie, aproximativ. Si vreau sa aiba cel putin 10 saptamani. E vorba de yorkshire terrier. Doar ca nu vreau micro, teacup, toy. Vreau mai mare. Cu pedigree. Si as vrea daca se poate un site de incredere, sau cel putin sa imi spuneti pe cine pot contacta pentru un Yorkshire Terrier, sau cu cine sa vorbesc. VREAU RASA PURA! Cu pedigree. Daca se poate pe langa Bistrita. FUNDA!

2 răspunsuri:
| crazyenough a răspuns:

Daca vrei cu pedigree, poti incerca la canise. Gasesti in ziar sau pe net. Dar cu pedigree depasesc 500euro. Altfel ii gasesti cu 150-250 euro. Poti incerca pe caini-pisici.com. De obicei gasesti acolo. happy

| 96SeB96 a răspuns:

Canisapremium.ro, caini de rasa cu pedigree + alte facilitati, contacteazai la emailul asta canisapremium@gmail.com si iti vor spune ai cat costa + iti vor da poze cu puiutii.