| CryStAll_7863 a întrebat:

Hey! vreau si eu un bichon maltez (alb din ala mic), site-uri sau oferte aveti?

3 răspunsuri:
| florynpuffy a răspuns:

Buna! uite, www.cateiderasa.com,nr tel 0762648364 sunt de incredere si au si preturi accesibile, uneori si oferte de pret.Mult succes!

| hellbound2009 a răspuns:

Hey si eu mi-am luat acum 3 saptamani un bichon maltes de 2 luni cu 4 milioane de pe siteul asta www.publi24.ro e un site cu anunturi cauti si tu oferta cea mai buna.si vorbesti cu vanzatorul.si eu am stat si am cautat vreo 2 luni pana am gasit la un pret bun dar crede-ma ca a meritat

| EnNdY a răspuns:

Salut...Am Gasit Eu Un Site Cu Catelusi De Vanzare Categoria Bichon Maltez Aceasta Este http://www.eanimale.ro/anunturi/caini/vanzari/bichon-maltez/! Apropo.Nu Te Astepta Sa Fie Ieftin! Doar Sa Ai Noroc:) Majoritatea Costa Peste 700 Ron! Eu Am Bichon Habanez Fata :) Jucausa Dar Rea In Magazin Costa 1000-1200 Ron! Eu Am Luat-o De La Un Prieten Ca Avea Bichon Habanez Original Nu Corcitura! Deci Mult Noroc! Funda Daca Vrei!