| love_6969 a întrebat:

HI iubitori de westie as vrea sa stiu ce manare imi recomandati in prima saptamana. pentru westie. Voi ce i-ati dat in prima saptamana?

2 răspunsuri:
| Kennysa a răspuns:

Royal Canin Junior

| zuzzzuuu a răspuns:

Buna! Cel mai bine te duci la veterinar si iti spune de acolo de ai voie sa ii dai sa manance. Eu cand am gasit-o pe catelusa mea mai mica (nu e westie) mi-a scris in carnet sa ii dau orez fiert+legume+carne de vita/porc fiarta/gratar si Royal canin, Ecopet, Joly, Sportmix