| Ghiuzan_Iosif_1989 a întrebat:

Hi. Perusul meu a zburat pana acum perfect. Dar azi toata ziua nu s-a ridicat din coltul coliviei.
Ce sa aiba?

1 răspuns:
| Raducons a răspuns:

Poate sa aiba mai multe probleme nu putem sti exact,are diaree, sunt pasari sensibile de fel, Am avut si eu, la un moment dat au murit tot cate unul si nu am mai luat altii pentru ca m-am intristat destul de tare si nu am vrut sa mai trec iar prin asa ceva, chiar daca sunt frumosi si fac atmosfera in casa.