| roxx_5565 a întrebat:

Hi!
Sunt ingrijorata in legatura cu catelusa mea-pechinez imperial
SE JOACA, MANANCA, MARAIE
dar nu latracrying
Macar asa cand vede pisicasad
Tata spune:
De ce o tii daca ea nu latra
Doar mananca si doarme
Cand ies pe afara vine si se joaca cu mine ma trage de panaloni?
Este un motiv d care trebuie sa fiu ingrijorata?
Sau...cum o pot invata sa latre si ea
Mentionez ca mai am 2 negrii pechinezi, nu la fel ca ea
si sunt putin mai mici:d.
acestia 2 latra
:d

Răspuns Câştigător
| MisSToXiC a răspuns:

Eu ma juam cu ea cu batul si o mai enervam si daca spun ceva de genu"pppssssa" sau hotu'tiganu'laughing! fa cum am facut si eu
xoxo
fundita?

3 răspunsuri:
| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

E posibil sa aiba ceva...de obicei cainii latra mai ales cand ii aud pe altii, deci ar trebui sa sae ia dupa ceilalti... dar nu stiu ce sa zic thinking Eu nu am patit asa cu cainii mei. du-te la veterinar cu ea. poate stie mai bine elwinking
Sper ca te'am ajutat, Byeee!

| Sinedd a răspuns:

Trebuie dresati bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wdcec