| TheRocker16 a întrebat:

Hi tuturor! Vreau sa ADOPT UN BICHON MALTEZ ALB [sa fie pui, intre 2-5 luni]. Stau in Bucuresti, id'ul meu este:mytsrious_girl_u@yahoo.com. Ma puteti ajuta?

P.S:Nu luati id'ul daca nu aveti nici o legatura cu anuntul.
Scuzati categoria dar este cea mai citita.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tuturor zice :
Ave Biba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cum bag seama robotelul a gresit, sa nu te superi pe noi dar la intrebare aparuse decat hi tuturor, uite ca sa nu fi suparata kiss
ham ham ham

| TheRocker16 explică (pentru anonim_4396):

Mersii. puppy dog eyes Voi cunosteti pe cineva care ma poate ajuta in legatura cu anuntul?

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheRocker16):

din pacate nu, incearca la anunturi pentru animale sau incearca la aceasta categorie Hobbies & Pets, vezi ca mai jos de dragoste si sex este

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Bine tu?

| CynthiaB a răspuns:

Bunahappy