| Roxin_Alex_1989 a întrebat:

Hllo TPU ceva idei de farse tari de 1 aprilie? funda la cele mai multe si mai bune.
p. s. sa nu fie prea complicate

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 070Alexa a răspuns:

Ata la usa da ata de aia care nu se observa

| sEEk8 a răspuns:

Frate faza cu 1 aprilie mie mi se pare mai asa. uni oameni nu inghid glumele aceastea asa ca nu forta nervi acelei persoane ca nu se stie cum n-o sa mai vorbeasca cu tine.
Dar totusi daca vrei sa faci farse fi creativ si inventiv ca sunt multe!

| adishooor a răspuns:

1.In timp ce doarme cineva pune intr-o farfurie mai multe hartii, du-te in fata lui, da-le foc si striga tare dupa ajutor. Cu siguranta va fi o pacaleala pe care nu o va uita prea usor!
2. Puneti o sticla de apa in mijlocul soseli si sa ved. 3Punde o punga de chipsuri iuti, o lingura de boia iute aruncata in punga si amestecata bine si o lingura de piper negru fin macinat. Lasati punga unui grup de colegi cu textul: "ma duc la toaleta, tine’ti si mie asta, puteti sa va serviti"eti ce o sa iasa