| euu33 a întrebat:

Buna!happyImi dati niste idei de farse de 1 aprilie? XD La cele mai bune idei dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Vezi aici, sunt foarte multe.
http://www.calificativ.ro/Pacaleli_de_1_Aprilie-a20624.html
Alegi ce-ţi place!
Te pup!

| euu33 explică (pentru anonim_4396):

Mersi.Sunt foarte tari!

4 răspunsuri:
| DrTerrible a răspuns:

Buna.:*.Deci am sa iti spun cateva sper sa iti placabig grin

1:Lipeste cu superglue o moneda pe strada sau in general intr-un loc pe unde trec multi oameni. Apoi stai pe undeva pe-aproape si priveste cum isi rup unghiile incercand sa ridice moneda.

2:Cu toate ca e cunoscuta, inca e amuzanta. Schimba sarea cu zaharul astfel incat ceilalti sa nu remarce si asteapta sa le vezi expresia cand gusta din felul de mancare.

3:O farsa destul de buna este sa bagi varfuri de chibrit in tigari. Cel care le va incerca va avea parte de o surpriza nu tocmai placuta!

Sper sa iti placatongue.

| euu33 explică:

Va multumesc mult! Mai astept totusi raspunsuri de la cei care nu raspund doar pentru funda!

| Percic_Valeria_1997 a răspuns:

Eu stiu parerea mea este sai amagesti dexemplu iaca arde casa du-te mai repede sau in hirtie de la ciocolata pui o hirtie ca si cum este ciocolata sau dexemplu te-am vazut prin oras co fata de git nu stiu vezi si tu.happy