| Annnd a întrebat:

Http://www.ptroa.co.il/petition/index.php
Intrati, vizualizati video'ul si semnati petitia. Nu va costa nimic.

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Am semnat si eu, care mai puteti, dati si voi petitia mai departewinking

| zacrazy a răspuns:

Le-as face exact acelasi lucru oamenilor alora! Doar ca as adauga niste sare in timp ce as jupui pielea de pe ei. MONSTRII!

| LucianGabriel a răspuns:

Am semnat si eu

| SummerSmile97 a răspuns:

Saracele animale!
Cei care fac aceste nemiloase gesturi unu anilam ar trebui INCHISI!
Eu iubesc animalele si este nedrept ce fac acesti oameni animalelor! straight face

Raaalucaaa ^.^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ooo nu, cum sa faca asa ceva crying offf bietele animale nu imi pot imagina asa ceva
asa si respectivi oameni vor vi rupti in iad, cum au rupt ei blana de pe animale si leau omorat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine