| MeAndMe1000 a întrebat:

Http://www.ptroa.co.il/petition/index.php Va implor din tot sufletul sa dati click pe acest link si semnati petitia! Animalele din aceasta parte a Chinei sunt chinuite in cel mai rau mod posibil! Semnati petitia si ajutati-ma sa le salvez! Va implor! Ajutati-le! Daca nu ma credeti, uitati-va la videoclipul de pe lick si vedeti cu ochii tai la ce terori sunt supuse bietele animale! Imaginile sunt socante!

Răspuns Câştigător
| WolfGirl a răspuns:

Am semnat-o. Sper sa se faca ceva in privinta cruzimii fata de animale.Cei care fac asa ceva nu se pot numi oameni. Sper sa semneze cat mai multi. Dra se pare ca pe TPU nimanui nu-i prea pasa. Am mai incercat si eu sa ajut la semnarea unei petitii impotriva eutanasierii (doar o pers a semnat )

8 răspunsuri:
| GuBeeBăăi a răspuns:

Am semnat petitia! Animalele nu merita sa moara! Ele au fost date de Dumnezeu pe pamant ca sa traiasca nu ca sa dea oamenii cu pietre in ei! Cei care fac asa ceva nu au inima! Am mai vorbit cu prieteni si mi-au spus sa semnez in numele lor. Sper ca aceste animale sa fie salvate.

| SarbatoriFericiteTPUsiporumbeilororibili a răspuns:

Da, da, imediat. Potaile alea nu au pic de minte, stau si se supun si asteapta cuminti cu botul pe labe urmatoarea portie de oase mancate 1% carne ieftina. Noi suntem mai viclene si nu ajungem jumulite asa usor. Sa piara. Meow!

| SarbatoriFericiteTPUsiporumbeilororibili a răspuns:

Meow! Nu pot trimite mesaje private ca sunt inca un puiut de pisica. Dar unul diabolic fara inima daaa! Meowhahaha!

| SarbatoriFericiteTPUsiporumbeilororibili a răspuns:

Pai chiar sunt o pisica. PisicaTPU!

| Ionait a răspuns:

Apareti ca ciupercile dupa ploaie...

| Ionait a răspuns:

@BiancaMihaela: Eu ti-am vorbit cat se poate de civilizat atat in PM-urile pe care ti le-am trimis, cat si in raspunsul pe care l-am dat la intrebarea ta. Te rog sa imi vorbesti folosind acelasi limbaj pe care l-am folosit si eu si te mai rog sa nu tragi concluzii inainte de a cunoaste o persoana indeajuns de bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am semnat si sper ca oamenii aia sa pateasca ce merita... Si voi astia care nu iubiti animalele cum ar fi Ionait si PisicaTPU duceti-va dracu si nu mai raspundeti la asemenea intreari cu raspunsuri asa urate! Si eu am dat o intrebare cu filmul ala cu sarmanele animale iar lui Ionait nici nu i-o pasat! Oamenii astia sunt niste matahale! Salvati Animalele si Planeta pe care locuit ca daca nu o salvam nu mai putem locui mult pe ea! Oamenii care batjocoresc animalele sper sa sufere foarte tare si sa si piara in chinuri!

| AndaSerban a răspuns:

Ce cretini! sa chinuie niste animale in halul asta