| Cσσкiє a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch#! v=B8qynmHR4C4&feature=related. Real sau fake? Oricum sunt cute! :x:x:x:):):)

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

laughing
E posibil sa fie si real. Dar iti dai seama cat timp si rabdare trebuie sa ai ca sa reusesti sa le dresezi in asa hal laughing
Cute oricum tongue

6 răspunsuri:
| Larette a răspuns:

Este real! Si sunt foarte cute!

| multimoak a răspuns:

Cel cu camera sau cineva sta si misca ceva care le atrage... Orice pisica are intuitia de a urmariwinking

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Real, care`ca happy

| nuritza a răspuns:

Real! Ceilalti au dreptate, nenea din spatele camerei are "ceva" care il misca (poate sa fie un bat cu o mingiuta legata) in spatele camerei, eu stiu deoarece am incercat asta cu pisicii bunicii mele ^^ si da! sunt cute restul! Mowama ce urechi mari au!^^

| lilit a răspuns:

Nu cred sa fie fake.Probabil stapanul(sau alta persoana) misca ceva in spatele camerei iar ei isi misca capul in functie de miscarea respectiva.Intradevar sunt very cute happy

| Đοαr eu şi ατâτ ♥ a răspuns:

Real asa pare ii funnywinking