| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=cXOhjuAXs_4&feature=relat ed ce parere aveti pup :x:x:x?

Răspuns Câştigător
| AmyAmaLyAAA a răspuns:

In general nu prea ascult muzici de genul acesta, dar daca tie iti place lumea poate sa spuna ca e oribila, tu tot o vei adora...n-am de gand sa-ti spun ca eu cred ca e fabuloasa doar ca sa-mi dai funda...parerea celor din jur conteaza, dar tot parerea proprie este cea mai importanta! succes!:*

11 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Pfaii laughing d'oh

asculti muzica de asta?

| logatcamembru a răspuns (pentru Sἶrenἶa):

Nu,nu asc muzica de asta ...numa ca am vrt sa afu parearea voastra...love struck(mersi pentru rasp )

| Sἶrenἶa a răspuns (pentru logatcamembru):

Aa...pai...parere: nu-i faina melodia asta delooookkk! laughing

happy

| logatcamembru a răspuns (pentru Sἶrenἶa):

Pai mersi! pup love strucklove strucklove struck

| Sἶrenἶa a răspuns (pentru logatcamembru):

laughing u pupi toata lumea

| logatcamembru a răspuns (pentru Sἶrenἶa):

Pai daca nu iti plc nu te mai pup no!

| Sἶrenἶa a răspuns (pentru logatcamembru):

Haha laughing

| logatcamembru a răspuns (pentru Sἶrenἶa):

Cei?

| Sἶrenἶa a răspuns (pentru logatcamembru):

Nimic

| Crisis a răspuns:

Daca as fi fost baiaaat... Lua-mi-le-ai.

| logatcamembru a răspuns (pentru Crisis):

Mersi pentru rasp... esti deosebit pup love strucklove strucklove struck