| MătaSpuneCaEsteSceneQeen a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=Uvo62ZmSdy0 imi puteti spune ce stil de dans este? fetele se misca foarte bine dau funda!

3 răspunsuri:
| BoomBoomToxic a răspuns:

Unele miscari sunt de breackdance dar sa stii ca in dansul ala sunt mai multe stiluri de dans! dar cele mai multe miscari sunt de breackdancewinking!
fundita? macar una mica?

| edy132 a răspuns:

As spune ca bregdens. Miscarile seamana cu cele din filmele step up 1/2/3.

| ♥•ßyencuţa•♥ a răspuns:

Nu stiu exact ce stil de dans este, dar vroiam sa spun ca intr-adevar s-au miscat super. A fost impresionant tot dansul lor.winking
Sarbatori fericite