| AnimeMangaRomania a întrebat:

Https://www.youtube.com/watch?v=xtSALT-CXd0,Ce parere aveti de vlogul meu,ce e bine, ce nu?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

In primul rand, tin sa te felicit pentru initiativa. In al doilea rand... am accesat link-ul, doar din cauza numelui tau "AnimeMangaRomania". Nu am nici cea mai mica idee care a fost subiectul videoclipului, dar umorul nu m-a facut sa schitez nici macar un zambet. Renunta la logo-ul IMENS de pe videoclipuri, nimeni nu ti le va reuploada sau ceva, stai linistit. As avea mult mai multe comentarii, dar nu sunt prea sigur ca se va tine cont de ceva asa ca ma abtin.

Succes!

| AnimeMangaRomania explică (pentru Ronnix):

Https://www.youtube.com/watch?v=RU0UcSgjhT4&spfreload=10 da de videoclipul asta ce zici, daca vrei uitate ca am mai imbunatatit, si zi-mi parerea ta.

1 răspuns: