| CAsToReL a întrebat:

I-am pus gand foarte rau unui cocos de-al unui vecin care ma scoala in fiecare zi la 4:50 dimineata. Care este cea mai "UMANA" metoda de a taia o gaina? Cu cutitul, cu toporul, sau exista altceva mai bun? Am citit undeva ca trebuie sa o imbeti inainte sa o amortesti, sa o bagi cu capul in alcool sa fie mai bleaga, dar nu stiu dc functioneaza/dc e adevarat. Am gasit undeva ca poti folosi un ciob foarte ascutit, sau ca cel mai usor ar fi prin electrocutare. Cum e cel mai uman? Vreau doar sa-l tai fara sa sufere mult.

Răspuns Câştigător
| Simon a răspuns:

Parerea mea: foloseste toporul sau o barda - necesita o singura lovitura (de tinut il ti de aripi deci nu-l ranesti astfel). Cutitul e cam aiurea pentru ca trebuie sa-l freci putin, ca si cum ai taia ceva, ciob in nici un caz, electrocutare - sincer nu cred ca o sa stai u sa alergi cocosul ca sa-l electrocutezi tongue. Dar cine stie poate ai noroc si e un cocos emo si se taie singur. Foloseste TOPORUL. Bafta

11 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Este foarte important sa intrebi victima cum vrea sa moara.
Poti folosi cu succes lama, bisturiul sau sabia.

| DenissaDeea a răspuns:

Atunci ia-ti niste casti pentru urechii, astfel eviti chinul cocosului, dar si chinu tau cu vecinu ca iai omorat cocosul,(doar nu ai sa chemi veterinarul sa-ti eutanasieze cocosul) pana la urma cat e in viata e un chin, dar cu vecinu cum faci fata, te poarta prin tribunal pana ii invii cocosul, sau ii dai 10 cocosi in loc?

| kh1ss a răspuns:

Fa si tu cum fac toti oamenii de la tara... iei un cutit... ii tai gatul si gata. nu te mai chinui atat sa il imbeti. sa il electrocutezi...

April
| April a răspuns:

PUI CARUL INAINTEA BOILOR, CUM SE SPUNE. te interesezi de metodele pe care le=ai putea folosi pentru a ucide"personajul'inainte de a sti ca ajungi la el si ca stapanul e de acord.Sa stii ca si la noi a aparut legea de aparare a proprietatii private si s-ar putea sa ai tu mai mult de suferit ca incalci o lege, decat cocosul care s-ar duce in raiul cocosilor martiri care au murit facandu-si datoria. Dar nu ca sa te atentionez in privinta consecintelor ulterioare scriu aici, vreau doar sa ma erijez in avocatul inculpatului, caci orice acuzat, nu-i asa are dreptul la un avocat... eI BINE, EU LOCUIESC VARA LA TARA SI TE ASIGUR CA NOPTILE ACOLO N-AR AVEA NICIUN FARMEC FARA LATRATUL CAINILOR SI FARA CANTATUL COCOSILOR.sI SE PARE CA EXISTA O LEGATURA INTRE INSUSI MARELE UNIVERS SI COCOSI.CINEVA, CEva, le da de stire cand sa cante.De obicei incepe unul si toti ceilalti il urmeaza.Ma trezesc ca si tine, ii ascult si nu vei crede, fiecare are alte tonalitati.Ascult in fiecare noapte cel putin zece de cucurigu si am ajuns sa le recunosc vocile... Poate ma vei crede 'originala"ca sa folosesc un cuvant politicos dar daca sunt la tara, noptilor le=ar lipsi din farmec fara cantecul cocosilor. A CUM IMI DAU SEAMA CA NU TE-AM INTREBAT DACA INCULPATUL TAU TE DERANJEAZA DINTR=O CuRTE SAU DINtr-UN BALCON...scuzeDACA DIZERTATIA MEA IN APARARE N-A FOST DESTUL DE CONVINGATOARE... c'est pour rire un peu!

| gabrielutzu a răspuns:

Eu pe laudarosi i-as da cap in cap pane le-ar veni mintea la loc si s-ar trezi la realitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa faci treaba,, curata,, eu zic sa platesti un asasin profesionist!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O femeie pentru o jumatate de rata, furata si impartita cu complicele, a facut 4 ani inchisoare. daca nu te sperie sa poti dormi fara zgomot dimineata 4 ani... taie-i gatul cocosului. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu! Trebuie doar sa ii legi picioarele pentru a nu te zgaria, si dupa aia il iei de gat si il spanzuri exact cu se spunzura si oameni, doar ca il tragi tare de picioare pentru a intra cat mai tare sfoara in gat!

Răspuns utilizator avertizat
| somebody a răspuns:

Se inchiriaza o masina daca se poate fara acte de identitate, se cauta un magazin de unde se procura trinitroglicerina, carbid, azotat de amoniu, nitrura de iod, se asambleaza, inchizi cocosul in dunita cu toate celelalte ingrediente la un loc si uite asa poti sa ramai fara casa vecinului daca compozitia are compozitia mare.Ramane sa decizi... laughing laughing happy

| CAsToReL explică:

Pot sa declar la politie ca l-am cumparat de la el, deci l-am platit.