| ciakloverx a întrebat:

I love my teacher! oops.

13 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Intrebare de baraj!

| Magnifico a răspuns (pentru MrAngelus):

Ai mare dreptate aici!

| Magnifico a răspuns:

Cand spui ca iti iubesti profesoara te referi la faptul ca e o buna invatatoare sau...ai de gand sa sari pe ea la ora din motive numai de tine stiute?smug

| ianaa a răspuns (pentru Magnifico):

Cred ca vrea sa spuna ca este o profesoara buna laughing))

| Magnifico a răspuns (pentru ianaa):

Nu avem de unde sa stim!

| ciakloverx explică (pentru Magnifico):

Sunt fata ^_^

| Magnifico a răspuns (pentru ciakloverx):

Greseala mea am vrut sa spun ca iti iubesti profesorul ca se pricepe...sau vrei sa sari pe el (extragem termenul "profesoara" din discutie happy )

| ciakloverx explică (pentru Magnifico):

A doua varianta tongue

| Magnifico a răspuns (pentru ciakloverx):

Oho ii va place iti spun sigur! Fa-i o surpriza si vei avea si tu parte de una! Aici depinde de profesor (va sari si el pe tine,ori te va spune la director/directoare, sau iti va scadea nota la purtare, fie iti va pune o nota proasta in catalog ) big grin

| Magnifico a răspuns:

Mai vroiam sa iti spun ceva:gura pacatosului adevar graieste!

| BoGhDaN a răspuns:

Sa fiti fericiti impreuna sa ma chemati la nunta laughing