| maly13 a întrebat:

Imi da si mie cineva un cont webkinz deluxe

Răspuns Câştigător
| Cleopatra01 a răspuns:

Nu pot sa iti dau, dar te pot ajuta sa ai unul. Daca ai cont simplu intra pe www.webkinzromania.blogspot.com/deluxesingnature/ si cauta un cod, uite unul M8L4HLE558CD36,uite si un cod de animal in caz de orice, e o surpriza ce animal e, LT42E7XZ.

5 răspunsuri:
| Dreamy a răspuns:

Nu...costa 100 de lei si n-am chef sa dau banii asa aiurea.

Cumpara-ti!

| KatVonT a răspuns:

Http://webkinzromania.blogz.ro/Primul-blog-b1.htm Daca joci webkinz poti adauga blogul acesta la favorit. Am vorbit cu Adminul si a zis ca o sa publice zilele astea niste conturi si coduri fara stapan. De asemenea el traduce din limba engleza cele mai recente informatii oficiale de pe site-ul webkinz si a spus ca va pune pe blog si sfaturi despre cum sa faci rost de bani fara a juca un joc ( niste modalitati de deblocat sume de kinzcash printr-un program ). Se merita sa intri aici. Eu abia astept sa publice saptamana asta sfaturile de deblocat bani si listele cu aconturi fara stapan. :)

| monica2000 a răspuns:

Nu este frumos sa ceri un cont webkinz deluxe. Cumpara de la magazin. Mai multe informatii despre adoptie intrati pe tetileanumonica.blogspot.com

| ßεٱßٱٱ a răspuns:

Nu