| lavikx a întrebat:

Are cineva cont Webkinz Deluxe? Daca da, imi puteti spune si mie, va rog frumos, cum l-ati putut face?
Multumesc mult, pup pe toti! :*

23 răspunsuri:
| Alëxąndŕą a răspuns:

Esti batuta in cap pai un abonament dala costa 60 de lei (600 de mii) si e si un milion 200 ce naiba esti asa fraiera crezi ca it da lumea tie te insele amarnic da 60 de lei si it faci abonament deluxe auzi ma ce nesimtire

| Buggy a răspuns:

Nu am cont lux, dar iti poti face unul intrand la ganzestore printr-o reclama de pe margine la webkinz.

| Alle15 a răspuns:

Da ca ti-l bag eu dca nu sti unde

| Alle15 a răspuns:

Daca vrei ti-l fac eu pe al tau,, da tu platesti! da-mi id-ul tau pe pv,, si vb pe mess

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine are un cont gratuit cu multi bani?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o reclama webkinz cu webkinzi semnati si aveau abonament lux cum ar fi fox semnat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici unul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un cod Deluxe dar nu stiu unde sa il bag

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fraieri sunteti ma! laughing Da am eu mi-am bagat! Dai pe despre webkinzuri deluxe mare si dai pe al doilea ala de pe google! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara si tu un webkinz signature

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe webkinz blog si dai pe webkinz deluxe si acolo sunt toate etapele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma tu chiar ai ceva cine crezi ca e prostul care iti da cod?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti cumperi webkinz signature care are si cod lux!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine mi da si mie un webkinz de lux ca i dau 2 webkinzuri cu cod cine vrea sa mi dea sa si scrie adresa de email ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu am unul si nu intleg de la oamenii astia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe ganzestore

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ha ha eu am delux dar nimeni nu-i asa prostt sa-ti dea tie e fain sa ai deluxbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da buna am 10 ani si mi sa cumparat un cod de lux adica abonament de lux si cand scrii coul de la animalut, automat ti se aplica si abonamentul.

| hannah09 a răspuns:

Lavikx in carfoour baneasa 1 pachet 3 webkinz cod deluze am 5

| DjNany a răspuns:

Eu am sa stii este promotie la bila cu 3 aniimalute cu cod +cont deluxe

| ViBE a răspuns:

Pai e simplu stai la panda pe webkinz pana vezi acolo care e animalutu deluxe... te duci la magazin til iei bagi codu si cand intri zice acolo FELICITARI ESTI DELUXE nu stiu cum

| SweetHeartGirl a răspuns:

E simplu ia-ti un animalut signature