| DrugFree a întrebat:

Imi dati niste site-uri cu desene? (nu animate, facute de oamnei ) Sa fie infricasatoare! Ca de Halloween. Fac o petrecere in seara asta. Si va invit si pe voi. Dar, dati-mi idei de desene, decoratii...
Nu uitati, orice detaliu mic conteaza!
Funda!

Răspuns Câştigător
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
http://www.desenatori.ro/desen-1546559.htm
&
http://www.desenatori.ro/desen-47978.htm
Ai putea sa iei panze si sa le pui peste tot sa lasi luminile stinse si sa lasi aprinse doar lumanari sau altceva care nu are lumina puternica si daca vrei si baloane negre si daca ai ceva sa pui pe jos sa se vada ca niste pete de sange.Imi place ideea ta de petrecere;)). Mersi pentru invitatie, sper ca ti-am fost de folos.Mult Succes :)

2 răspunsuri:
| DrugFree explică:

@anonim, sunt baiat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ideii de decoratii:ia cateva flori si ardele sau pot fii si ofilite aruncale prin casa! succes! si daca vrei un costum ieftin si convingator:ia un costum alb de asistenta medicala sau doctorita, tot aia e, si stropestel cu checiap! vei arata ca si cum ai fi iesit dintr-o operatie sau cam asa ceva!