| 夢想家兩次 a întrebat:

Imi dati si mie niste conturi de sweet flirt? Dau funda si vot!

7 răspunsuri:
| VesnicRatacitore a răspuns:

Pheonix

| neanderthalfararusine a răspuns:

Banuiesc ca vrei si parola nu? Am 3 conturi care nu mai vreau sa le folosesc, unul este la nivelul 2 altul la 3 si 4, de asemenea. Spune-mi daca te intereseaza.Ah, si ti le voi trimite intr-un mesaj.

| 夢想家兩次 explică (pentru neanderthalfararusine):

Normal ca ma intereseaza

| qpAdryMeow a răspuns (pentru neanderthalfararusine):

Mai ai unul si pentru mine? :3

| laviniauntila a răspuns (pentru neanderthalfararusine):

Ma intereseaza pe mine.

| Saliu_Luciana_1989 a răspuns:

Iti dau un cont de Sweet Flirt la level 3 dar vreau sa-mi dati si mie unul din voi, cei care raspundeti la intrebari un cont de Sweet flirt level 5, 6 stiti, cu mai multe puncte de actiune! Mersi:*:*:*

| Ytb_Roxy_1993 a răspuns:

Am un cont de sf level 20...