| putzulicaaa a întrebat:

Imi dati va rog niste site-uri serioase de unde imi pot cumpara un caine ciobanesc belgian malinois sa nu fie bolnav sau alte chestii.

Răspuns Câştigător
| toghaphyboom a răspuns:

Http://www.ciobanesc-malinois.ro/pui-de-vanzare.html

Aici ai un site serios. Poti incerca si pe site-uri gen: Mercador sau Tocmai, dar incearca sa citesti cu atentie cine este vanzatorul, iar daca este o firma, ce iti ofera carnet de sanatate, pasaport si garantia ca animalutul este sanatos, atunci te poti baza pe ei.

Succes, sper ca te-a ajutat cu ceva acest raspuns.