| loundy a întrebat:

Imi doresc de ani de zile un caine si acum i0am convins in sfarsit pe ai mei. Pot face rost de un caine rezultat din husky cu caine lup. Cei care aveti sau stiti lucruri despre caini ce ziceti merita?(daca nu il iau persoana respectiva ii arunca, si imi e tare mila)

Răspuns Câştigător
| cristinela a răspuns:

Lasa par mult, in rest e o placere sa ai un catel.Eu stau la bloc si am un caniche care face numai tampenii, care vreo doua luni a facut pipi pe parchetul meu, slava domnului ca s+a invatat acum sa faca cand il scot afara. E o placere, dar si un chin daca stai la bloc.

9 răspunsuri:
| BabyPink a răspuns:

Eu zic că merită dacă îţi plac animalele!
Şi dacă stai la curte e superb happy.
Dar trebui să îţi faci timp pentru el.
Ai cumva şi alte animale? Pisici, hamsteri, etc?

| BabyPink a răspuns:

Stai la bloc şi vrei un câine de talie mare?
I don't think so :o

| loundy explică:

Stau la blocbig grin. Si am auvut 2 zebre australiene :X

| loundy explică:

Foarte nostim...sunt niste pasari, asa ca fapt divers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai la curte? fratele meu are dar st la curte, la bloc este ingrozitor sa tii asa ceva, sunt caini de talie mare si sunt foarte greu de intretinut, la curte, merge sunt chiar foarte buni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaaaaaaaa, pa daca ai avut doua zebre, atunci merge si un bou, ce zici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am un caine la care doar mama ii e husky, tata ceva caine de pe strada. e foarte dragut.nu e un caine de paza bun dar e ft destept si extrem de lingusitor.nu as mai renunta la el pentru nici un caine-nici pentru o rasa pura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Locuiesti la bloc

| mariomario a răspuns:

Iti dau un sfat:ia-ti un husky siberian, eu am sunt cei mai frumosi si mai inteligenti caini din lume, te vei indragosti pe loc de el, dupa ce mananca se sterge pe botic, se uita pe geam iar cand pleaca trage draperia inapoi la loc astea l-am invatat eu.