| loundy a întrebat:

Imi doresc de ani de zile un caine si acum i0am convins in sfarsit pe ai mei. Pot face rost de un caine rezultat din husky cu caine lup. Cei care aveti sau stiti lucruri despre caini ce ziceti merita?(daca nu il iau persoana respectiva ii arunca, si imi e tare mila)

Ps. stau la bloc

Răspuns Câştigător
| adelutza_9680 a răspuns:

Eu am un caine lup, dar stau la curte.Nu stiu ce sa zic, husky-ul naparleste, in plus va fi un caine mare.La bloc va fi greu, dar decizia iti apartine.

5 răspunsuri:
| BlackMan a răspuns:

Cainele lup miroaze urat, iar huzky naparlezte zuuper rau.
eu am caine lup:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of, e cam mare pentru un apartament, eu nu sunt de acord cu caini de talie mare in apartamente, miroase ingrozitor.

| Prajiturica_6436 a răspuns:

Poti sa-l iei daca vrei, insa este un caine ft mare pentru bloc.Il poti lua daca iti este mila de el, iar apoi sa incerci sa-i gasesti un stapan... Te sfatuiesc sa-ti iei un catel de talie mai mica de ex Foxterrier( are parul sarmos si nu-i cade si in plus este si destul de micut: talia 36-39 cm iar greutatea 7-9 kg)

Pa, pa

| vyorika a răspuns:

Si eu am avut un caine si trebuie sa-ti spun ca e mare responsabilitate caci trebuie sa fii mai tot timpu cu ochii pe el!

| daniellusca a răspuns:

Parerea mea este, ca daca iubesti cu adevarat animalele, in special cainii atunci merita. Am si eu caine, si sa stii ca e misto, mai ales in momentele cand esti deprimat.