| justinbiebersucks a întrebat:

Imi plac filmele astea cu ecranizari ale benzilor desenate (Batman, Superman, Spiderman). Pana acum am vazut Spiderman (1, 2 si 3), Batman (Batman Begins si The Dark Knight). Vad ca la Superman e altfel treaba : sunt patru filme vechi de prin anii optzeci. Banuiesc ca nu se compara la efecte, actiune, poveste (cel mai mult ma intereseaza povestea) cu Spiderman 3 spre exemplu. Dar as vrea sa vad Superman Returns. Trebuie sa vad si Superman I, II, III si IV ca sa inteleg ceva? Si inca ceva: Ce filme imi mai recomandati asemanatoare (cum spuneam : cel mai mult ma intereseaza povestea (story-ul))?
P. S : Cat am pus intrebarea mi-am amintit de X-men origins. Chiar acum o sa fac rost de el? Paste Fericit!

3 răspunsuri:
| cosmin2221 a răspuns:

Cei patru fantastici si Wolverine da fara X-men iti spun e super tare! daca te intereseaza ceva din ani astia iti recomand Naruto manga si il poti viziona pe www.onemanga.com daca il vrei ca serial subtitrat in romana cauta pe www.naruto-carcotasul.com! Sper ca ti-am fost de folos.Bafta!

| Irini a răspuns:

Mie nu. mi place numele taw "justinbiebersuks"

| justinbiebersucks explică:

1. Urasc animele.
2. E nevoie sa spun ca doar daca stiti raspunsul sa raspundeti.