| suddent a întrebat:

Imi poate da cineva o lista cu servere private de metin? Sau daca joaca cineva vreun privat.La cel mai bun dau funda!

Răspuns Câştigător
| georgiana_7515 a răspuns:

Buna eu joc metin2 private server GX. Poti cauta pe net www.metin2gx.ro :) este tare.

4 răspunsuri:
| ~ вα∂ вσу ~ a răspuns:

Empire mt2 happy

| Liviu a răspuns:

Nu ii faceti vise desarte la om
Uite prietene aici metin2privat;) nu e ro e mult mai bun ca ro:)
Btw sunt KillTheNoobs un sura pe arme (docamdata -.-)
http://www.betamt2.net/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa mine, metinp e cel mai tare (deocamdata). Doar incearca-l. Poate iti va placea. Baftawinking

| Ang3l_2482 a răspuns:

Http://metinp.uv.ro/ e bun sv azi ma sacatoresc p el si vezi ca merge doar pe ch1