| KinderBeeeib a întrebat:

Imi poate da si mie cineva cateva pareri despre filmul Traind printre demoni happy Care vreti sa il vedeti maine in avanpremiera?

8 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Mie mi-a atras atentia, dar n-am avut timp sa ma interesez, despre ce este, poti sa-mi zici, te rog puppy dog eyes

| KinderBeeeib explică (pentru Mwha):

Pai maine este avanpremiera (prima data cand apare) Constransi sa se confrunte cu o entitate demonica, sotii Warren au de-a face cu cel mai inspaimantator caz din viata lor.

New Line Cinema prezinta un film inspirat din cazurile sotilor demonologi Ed si Lorraine Warren. in Traind Printre Demoni joaca actrita nominalizata la Oscar Vera Farmiga (Sus, in Aer si Bates Motel) si Patrick Wilson, in rolul sotilor Warren, dar si Ron Livingston (Viata Stranie a lui Timothy Green) si Lili Taylor (Hemlock Grove), in rolul lui Roger si Carolyn Perron, rezidentii casei bantuite.

Joey King, Shanley Caswell, Haley McFarland, Mackenzie Foy si nou-venita Kyla Deaver interpreteaza rolurile fiicelor sotilor Perron, iar Sterling Jerins rolul micutei sotilor Warren, Judy. Distributia este completata de Marion Guyot ca bunica lui Judy, Steve Coulter ca parintele Gordan, Shannon Kook este asistentul de investigatie al sotilor Warren, Drew si John Brotherton apare in rolul ofiterului sceptic la afirmatiile sotilor Perron si la metodele sotilor Warren.

| Mwha a răspuns (pentru KinderBeeeib):

La noi avanpremiera a fost azi la 22.00 la Cinema City, si este interesant, da.

| KinderBeeeib explică (pentru Mwha):

Esti din Constanta?

| Mwha a răspuns (pentru KinderBeeeib):

Nu... happy

| KinderBeeeib explică (pentru Mwha):

Am crezut ca esti din Constanta cand ai zis de Cinema City big grin Eu sunt din Constanta happy

| Mwha a răspuns (pentru KinderBeeeib):

Eu din Braila, dar mai multe orase au cinema city, sa stii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am vazut trailer-ul mi-am zis ca trebuie sa-l vad.Eu n-am fost la avanpremiere, dar s-ar putea sa ma duc saptamana asta.