| Epirus_Necros_1990 a întrebat:

Îmi puteți da și mie niște link-uri de magazine onlie care comercializează baze de pandantive metalice de acest gen:
http://www.argintarie.ro/images/Z/mare/113%20-a%20pandan tive%20argint.jpg

Vreau pandantive complet goale, pentru că le inscriptionez eu.
FUNDĂ!

6 răspunsuri:
| Epirus_Necros_1990 explică (pentru DeeaV):

Din păcate nu am gasit ce doream eu pe acel site sad

| DeeaV a răspuns (pentru Epirus_Necros_1990):

Incearca pe Crazy Factory, desi nu garantez ca o sa gasesti...

| stefaniaaaaaa a răspuns:

Ai bani cumva domnule/doamno?

| Epirus_Necros_1990 explică (pentru stefaniaaaaaa):

Dacă îmi doresc să achizițioanez aceste obiecte, este imperios necesar să dispun de resurse materiale. Deci da, am bani.

| stefaniaaaaaa a răspuns:

Pai, cauta pe www.Fest.ro